Hatósági ügyintéző/ellenőr

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Standszám:

A csapat célja:
Az NBSZ NKI, mint Hatóság az elektronikus információbiztonsági jogszabályokban előírt követelményeknek való megfelelőség ellenőrzésének letéteményese. Ha részt szeretnél venni a hatósági munkavégzés mindennapjaiban, és hiszed, hogy részt tudsz venni a hazai információbiztonság minél magasabb szinten történő megteremtésében, továbbá szakmai kihívásokra vágysz egy dinamikusan fejlődő területen: jelentkezz hozzánk!

A következő feladatokban számítunk Rád:
• Jogszabályokban foglalt biztonsági követelmények és az ehhez kapcsolódó eljárási szabályok teljesülésének ellenőrzése;
• A követelményeknek való megfelelőség alátámasztásához szükséges dokumentumok bekérése;
• Az elektronikus információs rendszerek biztonsági osztályba sorolása, vagy a védelmi intézkedések ellenőrzése, az ott feltárt hiányosságok felszámolásához szükséges intézkedések elrendelése, valamint ezek teljesülésének ellenőrzése;
• Hatósági nyilvántartás vezetése.

• Képes vagy a magas szintű egyéni felelősségvállalásra;
• Hajlandó vagy a folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre, sőt erre igényt is tartasz;
• Jó dokumentációs készségekkel rendelkezel;
• Folyamat- és rendszerszemlélet jellemez Téged;
• Ügyfélközpontú (szolgáltatói) a hozzáállásod;
• Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:
• Korábban dolgoztál már hatósági szakterületen;
• Megfelelő hozzáállással, kivételes szorgalommal rendelkezel.
• Rendelkezel információbiztonsági szakterületen szerzett tapasztalattal.

Amire nálunk számíthatsz:
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.
• Nemzetközi együttműködésben való részvétel.
• Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
• Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.
• Fiatalos és lendületes csapat.