Hibaelemző- és előszériás minőségügyi menedzser

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

Feladatok:
• A vevők által visszautasított garanciális és 0-km-es termékek ill. a termékaudit során feltárt hibás termékek regisztrálása
• Az elemzésekről (fényképes) jelentést kell készíteni és azt a vevői minőségbiztosítás csapatával meg kell osztani
• Döntés a további szükséges intézkedésekről (beszállítói reklamáció, mérések, további vizsgálatok, szétszerelés)
• A feltárt hibákról statisztikák és elemzések készítése a vevői minőségbiztosítási csapat igényeinek megfelelően. A hiba gyökér okát megszüntető helyesítő intézkedések megtervezése
• A garanciális elemzés eredményének feltöltése a vevő B2B portálján keresztül
• Köteles a vevői minőségbiztosítási mérnökökkel a kapcsolatot tartania, és jelentéseket készíteni az operatív minőségügyi vezetőnek.
• Az elemző csapat hatékonyságának folyamatos fejlesztése
• Az elemzés költségvetésének megtervezése és betartása
• A vevők informálása a módosításokról és az összes szükséges változással kapcsolatos információról mint a validáció, a PPAP
• Vevői kapcsolattartás, hatékony és felelősségteljes vevői kommunikáció (G8D, Akciótervek készítése határidőre)
• KPI-ok nyomonkövetése
• A projektmérnök munkakörben dolgozó kolléga munkájának koordinálása
• A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
• A termék és gyártási költségcsökkentés támogatása szériafázisban (PCO)
• A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése (QRQC folyamat), javító intézkedések hatékonyságának igazolása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Minimum két év releváns tapasztalat (autóiparban)
• Angol kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
• Versenyképes juttatási csomag
• Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
• Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
• Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

• szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a jelentkezes@motherson.com e-mail címre.