HR Business Partner – Nemzetközi kiküldetések

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A személyügyön belül a nemzetközi kiküldetések csapat támogatja, felkészíti azokat a munkatársakat, akik a tartós kiküldetésben vesznek részt. Célunk, hogy a kiküldöttek globális munkakörnyezetben gyarapíthassák szakmai tudásukat, hogy hozzájárulhassanak a vállalat és ezáltal a konszern fejlődéséhez.

Következő feladatok várnak Önre

– A VW Konszern által az Audi Hungariához tartós kiküldetésre kirendelt munkatársainak személyügyi ügyvitele a definiált szakterületekre vonatkozóan:
– A kiküldetés módozatának egyeztetése; egy, a kiküldési szerződéssel összhangban lévő helyi szerződés készítése;
– A kiküldött munkatárs számára Look&See Trip szervezése az Audi Hungariánál;
– Együttműködés a különböző szolgáltatókkal, hivatalokkal, beleértve a szükséges bejelentések és igénylések megtételét;
– A kiküldöttek szállásának szervezése – egyeztetés az ingatlanirodákkal – együttműködve a beszerzéssel és egyéb társterületekkel;
– A munkatárs küldő vállalatához történő visszatérésének lebonyolítása
– A küldő vállalatokkal történő folyamatos egyeztetések
– Tanácsadás szakterületek vezetői számára a kiküldetéshez kapcsolódó feladatok kapcsán
– A Volkswagen Konszern kiküldetési irányelveinek nyomon követése, a külföldi foglalkoztatás jogszabályi követelményeinek ismerete, azok helyi környezetbe való implementálása, egyeztetve az érintett szakterületekkel
– Networking a konszernben
– Kapcsolattartás a hivatalokkal

Ön az ideális jelölt, ha

– Felsőfokú végzettséggel rendelkezik az alábbi szakok egyikén: gazdasági, társadalomtudományi, andragógia, vagy szociológia
– Legalább három éves szakmai tapasztalata van, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
– Felsőfokú német nyelvtudással, illetve erős kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezik
– Határozott fellépése van
– Analitikus gondolkodásmód, vállalkozói szemlélet jellemzi
– Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezik szóban és írásban
– Jó konfliktuskezelési képessége, diplomáciai érzéke van
– B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik