HR Customer Experience Advisor

CPL Hungary

Standszám:

A13

Partnerünk a világ vezető prémium italgyártó vállalata, amely olyan kiemelkedő márkák gyűjteményével rendelkezik, mint a Johnnie Walker, a Smirnoff, a Baileys, a Captain Morgen, a Tanqueray és a Guinness. 180 országban több, mint 200 márkával és vállalkozószellemű egyének globális hálózatával, csapataink tapasztalatok, ismeretek és készségek széles skáláját ötvözik. Ügyfeleinket és fogyasztóinkat összekötjük ikonikus termékeinkkel és olyan innovatív élményeket teremtünk, amelyek összehozzák az embereket az élet ünneplésére.

Feladatok:
• Az ügyfélélmény end to end folyamatainak kezelése (Hr-hez köthető kérdések megválaszolása)
• A beérkezett jegyek áttekintése és a tevékenységek osztályozása
• Szolgáltatási kérelmek felülvizsgálatra kerülésének vizsgálata (Onboarding és Offboarding)
• Telefonhívások fogadása

Elvárások:
• Korábbi tapasztalat előnyt jelent (HR Contact Center vagy bármely Service Delivery központ támogatása terén)
• Customer Mindset
• Folyékonyan kommunikáció angolul írásban és szóban egyaránt
• Alapszintű német nyelvtudás
• Haladó szintű tapasztalat a Microsoft Office alkalmazások használatában
• Felhő alapú HR, EIC vagy SAP HR alkalmazások és rendszerek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Lehetőség a karrierlétrán feljebb jutni
• Edzőterem az alkalmazottak számára
• Tetőtéri bár • Könnyen megközelíthető, belvárosi hely
• Éves cafeteria (bruttó 440.000 HUF)
• Termékjuttatási csomag (évi bruttó 100.00 HUF)
• Éves bónusz (a fizetés 10 százaléka)
• Laptop
• Medicover White magánegészségügyi csomag