HR Kontroller

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Csatlakozz partnerünkhöz, és ragadd meg a jövőt az elektronikai ipar egyik kreatív és világvezető cégével.
Gödi lokációval rendelkező, elektromos autó akkumulátorokat gyártó üzem keresi elhivatott, szakmailag kiemelkedő HR Kontroller kollégáját.
Jelentkezz még ma és építsétek együtt a jövőt!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Részvétel a HR kontrolling és reporting rendszer kialakításában és fejlesztésében,
HR osztályhoz kapcsolódó költségek monitorozása (bér, juttatások, egyéb),
Elemzések és kimutatások készítése, vezetői döntések támogatása,
Terv-tény összehasonlítások, statisztikák készítése és elemzése, emellett létszámgazdálkodás nyomon követése, egyeztetés az illetékes vezetőkkel,
Havi és éves zárás aktív támogatása,
Napi szintű munkaügyi adminisztráció,
Részvétel projektmunkálatokban, HR folyamatok kialakításában.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

1-3 év HR területen szerzett tapasztalat,
Egyetemi vagy főiskolai végzettség (előny közgazdasági, pénzügyi, emberi erőforrások),

Nyelvi készségek:

Középfokú angolnyelv-tudás (napi használat),

Technológiai készségek:

Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete (főként Excel),

Személyiséged:

Rendszerszemléletű vagy
És analitikus gondolkodású.

Mit kínálunk?

Versenyképes juttatási csomag: Cafetéria és Bónuszok.
Béren kívüli juttatás,
Sportolási lehetőség – vállalati konditerem,
Bejárási támogatás / ingyenes céges buszjárat,
Meleg étkezés helyben,
Határozatlan idejű munkaszerződés,
Fejlődési és tanulási lehetőség,
Modern munkakörnyezet.

Előny

HR kontrolling területén szerzett tapasztalat.
SAP használata

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

Munkavégzés helye: Göd
Munkaidő: Flexibilis munkarend (munkanap kezdete: 6:00 – 10:00-ig és végzés időarányosan: 14:40 – 18:40 -ig)

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!