HR koordinátor

Marriott International

Standszám:

C46

Főbb feladatok, munkák:

· A Recruiter kollégánktól Te veszed majd át a felvett munkavállalóink anyagait és menedzseled az onboarding folyamatot a dokumentáció előkészítésétől kezdődően, a szerződéskötéssel és állománnyal kapcsolatos feladatokon keresztül egészen az első napjaik asszisztenciájáig.
· Innentől sem engeded el a kezüket, hiszen a felmerülő kérdések kapcsán vagy napi, munkaüggyel kapcsolatos ügyekben Te leszel az elsődleges jobb kezük.
· Félszemedet mindig rajta tartod az orvosi vizsgálatok érvényességén, a törzsgárdásainkon, születésnaposainkon és így tovább, hogy minden táblázatunk és rendszerünk up-to-date legyen.
· A Senior HR Executive-val közösen vagytok felelősek a bérszámfejtési adminisztráció zökkenőmentességéért, Ti tartjátok a kapcsolatot a külsős bérszámfejtő céggel
· Figyelni fogod az irodai készleteket, – mint például születésnapi ajándékok, vagy írószerek – ezeknek az utánrendelése a Te feladatod lesz.
· Kezeled a részlegünk számláit
· Ugyanúgy résztveszel belsős rendezvények szervezésében és lebonyolításában, akár egy-egy kisebb rendezvényt egyedül is szervezhetsz majd, természetesen a csapat tagjainak támogatásával.
· Ugyanígy a kilépő kollégák exit-folyamatait is koordinálod, ha esetleg elhagyja valaki a szállodát.

Az álláshoz tartozó elvárások:
· Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
· HR adminisztrációban, munkügyben vagy hasonló releváns területen szerzett tapasztalatot is tartalmaz az önéletrajzod,
· A magyar és angol nyelvet magabiztosan használod szóban és írásban egyaránt,
· Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
· Kiemelkedő problémamegoldó képesség,
· Magas fokú stressztűrő képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
· Turizmus-vendéglátás területen tanultál vagy dolgoztál már szállodában.

Amit kínálunk:
· Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
· Előrelépési lehetőség
· Térítésmentes személyzeti étkezés
· BKK bérlet próbaidő után
· Cafetéria (SZÉP-kártya) juttatás
· Munkavállalói edzőterem ingyenes használata
· Cégcsoporton belüli kedvezmények
· Kiváló tömegközlekedés
· Stabil, nemzetközi háttér
· Kiváló munkakörülmények
· Céges rendezvények (Családi nap, Dolgozói hét stb)

Jelentkezésedet várjuk a(z) C46 standon!

A rendezvény főszervezője:

hello@jobverse.hu

2025. március 5. (szerda) 10-19 óra

2025. március 6. (csütörtök) 10-17 óra