HSE mérnök

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT
• termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
• valódi felelősségteljes munkád lesz, hiszen a biztonság és az életmentés nem csak egyetlen osztály feladata, hanem az egész
vállalatcsoport küldetése.
• felkészült kollégák segítik a munkádat;
• elérhető vezetők támogatnak.

FELADATAID LESZNEK
• A termelő berendezések, egyéb gépek /technológiák üzembe helyezésének és működésének munkavédelmi szempontból
történő koordinálása;
• Munkavédelmi Szabályzat, kockázatértékelés és más egyéb munkavédelmi vonatkozású szabályzat, utasítás kidolgozása,
aktualizálása a Munkavédelmi Törvény előírásai szerint;
• Munkavédelmi ellenőrzések megtartása, beszámolók, intézkedési tervek készítése;
• Munkavédelmi oktatások tartása;
• Üzemi balesetek, rendkívüli események kivizsgálása, nyilvántartása, jelentése, szükséges javító intézkedések meghozatala;
• Egyéni védőeszköz juttatás rendjének kialakítása;
• Együttműködés a társosztályokkal, a hatóságokkal. valamint a külsős munkavédelmi cégekkel;
• Foglalkozás-egészségügyi tevékenység koordinálása;
• Részvétel ISO 45001, ISO 14001 szerinti auditokon.

TÉGED KERESÜNK, HA
• Határozott fellépésed, strukturált gondolkodásod van, proaktív vagy és képes vagy döntést hozni;
• Képes vagy felelősséget vállalni, valamint hatékonyan kommunikálni és együttműködni másokkal;
• Megfelelően priorizálsz, kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő vagy;
• Minimum középfokú szakirányú végzettséggel bírsz;
• Folyékonyan beszélsz angolul ;
• Minimum 2 éves releváns gyakorlattal rendelkezel, előnyös az autóipari tapasztalat;
• Környezetvédelmi végzettség vagy tapasztalatod is van ISO 14001 környezetben.