Industrial Engineer

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Otthonosan mozogsz gyártói környezetben? Nem okoz gondot a teljesítménymérés és a termelékenység-menedzsment? Szívesen készítesz folyamattáblázatot és munkautasításokat? Beszélsz középszinten angolul? Jó érzéssel tölt el új termékgyártási tervek elkészítése?
Akkor ez a hirdetés neked szól!
Dolgozz te is Gyöngyösön, az egyik legdinamikusabban fejlődő gyártócégénél Industrial Engineer pozícióban!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Felelős lennél az emberi-erőforrás és a költség tervezésért.
Felelősségi köröd képezné a munkatársaid jelenlétének nyomon követése illetve a fluktuáció kezelés. .
Részt vennél az összeszerelési folyamatokban és a karbantartásokban is
Nyomon követnéd a költségeket a standard idő, teljesítmény- és termelékenységmenedzsment alapján
Te készíthetnéd az új termékek gyártási tervét
Feladatköröd képezné a folyamattáblázatok és munkautasítások elkészítése
Napi szinten használhatnád a tervezésben az AutoCAD, Ergonomics, Material Flow programokat
Tőled is várjuk majd az egyéni javaslataidat TPS koncepció szerint
Számítunk rád a kockázatelemzésekben is

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Tanulmányok/ iskolai végzettség:
Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
Szakmai tapasztalat:
legalább 3-5 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb ismeretek:
Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban egyaránt
MS Office
AUTOCAD

Mit kínálunk?
Egzisztenciális fejlődési lehetőség
Éves szintű bónuszkifizetés
13. havi fizetés
Munkába járási üzemanyag-támogatás
Modern munkakörnyezet egy dinamikusan fejlődő munkahelyen
Üzemorvosi ellátás
Támogató csapat

Előny
A kerékpáralkatrészek kompatibilitásának ismerete előnyt jelent
A gyártási háttér előny
SAP rendszer, AutoCad és SolidEdge ismerete

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Gyöngyös
Munkaidő: 40 óra/hét

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!