IT adatbázis – Jelentkezem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Digitális megoldások a közös jövőnkért, ez a mi küldetésünk!
Az Audi Hungaria IT területe széleskörű portfólió mentén szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. A győri IT kb. 150 munkatársból álló csapata IT-Biztonság, IT projektmanagement, SAP üzemeltetés, Alkalmazásmenedzsment/ Szoftverfejlesztés és Infrastructure- / Workplace Services területeken tevékenykedik.
Az Audi Hungária IT szervezetének szerves részét képezi az IT Shared Service Center (SSC) terület, ahol szolgáltatói szemlélet mentén vállalatunkon átívelően, konszern szinten foglalkozunk megbízásokkal. Munkánk nemzetközi kapcsolatrendszeren keresztül valósul meg. Tevékenységi körünk az IT Security-től SAP- illetve egyéb termelési alkalmazások üzemeltetésén át az IT4IT témakörig terjed.
Új autóipari technológiák, szakmai fejlődési lehetőség, projektszemlélet, nyelvtanulás, szakmai képzések akár nemzetközi szinten, kapcsolatépítés és az autók iránti közös rajongás, ami az Audi Hungaria IT területe nyújt, akár Önnek!

Ön az ideális jelölt, ha

– Rendelkezik egyetemi/főiskolai végzettséggel IT területen
– Német és / vagy angol nyelvtudása van
– A pályázatában részletezett szakmai tapasztalata illeszkedik a későbbiekben kiajánlott vagy Ön által megjelölt pozíció(k) elvárásaihoz