IT rendszerüzemeltető

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT
• termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
• igazán pörgős feladatok várnak rád, ahol használhatod gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képességedet;
• felkészült kollégák segítik a munkádat;
• elérhető vezetők támogatnak.

FELADATAID LESZNEK
• Microsoft szerverek és munkaállomások, mobil készülékek és egyéb IT eszközök karbantartása, üzemeltetése;
• Kliens számítógépek telepítése, konfigurálása;
• Active Directory felhasználói fiókok, csoportok kezelése;
• Rendszerüzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon;
• Új eszközök beszerzése, üzembe helyezése, karbantartása, nyilvántartásba vétele;
• Vállalati alkalmazások első szintű támogatása;
• Beérkező IT incidensek és problémák megoldása;
• Kapcsolattartás és együttműködés a vállalat társosztályaival, dolgozóval és külsős partnerekkel.

TÉGED KERESÜNK, HA
• ügyfélközpontú szemléleted van, valamint önállóan és felelősségteljesen végzed a munkádat;
• analitikus gondolkodásmódod van és fejlett problémamegoldó képességgel bírsz;
• minimum középfokú szakirányú végzettséged van;
• magabiztos, aktív angol nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban;
• rendszerüzemeltetői tapasztalattal bírsz;
• ismered a hálózati, kliens és szerver hardvereket, az Active Directory, Windows Server 2016, Windows 10 és Office 365 rendszereket valamint a nyomtatókat és mobil eszközöket;
• vállalod az időszakonkénti telefonos ügyeleti készenlétet;
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;

ELŐNY:
• Microsoft SCCM, IIS és SQL szerver ismerete;
• haladó (CISCO) hálózati ismeretek,
• szakirányú felsőfokú végzettség.