Jogi asszisztens

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Rövid leírás
Szeretnéd jogi tudásod egy multinacionális cégnél kamatoztatni fejleszteni? Izgalmas terület számodra egy stabil lábakon álló, globális vállalat jogi folyamataiban aktív részt vállalni? Ha ezek mellett még asszisztenciában gondolkodsz és motiváló számodra a szakma rejtélyeit elsajátítani, akkor görgess lentebb!
Gyártószektorban érdekelt vállalatnál jelenleg a fejlesztések, projektnövekedések miatt a bővülés is folyamatos, így új kollégákra van szükség jogi területen is. Amennyiben motiválóak a feladatok, csatold angol nyelvű önéletrajzod a link alján található Jelentkezem gombon keresztül!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Jogi területen a munkatársak napi munkájának támogatása
Jogi dokumentáció archiválása, a dokumentumtár vezetése
Ügyviteli és ügyintézési folyamatok ellátása
Beérkező és kimenő levelek kezelése, számlák iktatása, telefonhívások lebonyolítása
Szerződések, megállapodások és egyéb jogi dokumentumok előkészítése sablonok alapján
Határidők nyilvántartása és figyelemmel kísérése
Kimutatások és egyéb nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Szakmai tudás, tapasztalat:
jogi asszisztensi végzettség
adminisztratív területen szerzett tapasztalat (előny a jogi terület)

Technológiai tudás:
MS Office programok – Excel. Word, Power Point
elektronikus eljárások

Nyelvtudás:
angol – legalább középszinten magabiztosan

Személyes kompetenciák:
pontos, precíz
segítőkész

Mit kínálunk?

stabil, hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális cégnél
bónusz- és cafeteriarendszer
képzések, tréningek a szakmai fejlődéshez
magánegészségügyi szűrőcsomag
napi melegétkezés
céges buszjárat

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!