Junior Consultant / Tanácsadó – Menedzsment & IT területekre

AAM Tanácsadó Zrt.

Standszám:

C8

SZERETNÉL HATÁSSAL LENNI A MAGYARORSZÁGI TOP100 CÉG MŰKÖDÉSÉRE? FONTOS SZÁMODRA A FEJLŐDÉS, FOLYAMATOS TANULÁS, A PROFI, TÁMOGATÓ CSAPAT ÉS AZ EGYÉNI KARRIERÚT, AHOL AZ ELŐMENETELED ÜTEME VALÓBAN RAJTAD MÚLIK? NÁLUNK VALÓDI ÉRTÉKET TEREMTHETSZ!

TANÁCSADÓKÉNT A FELADATUNK…

az ügyfelek igényeinek, problémáinak közös megoldása. Projektjeink a vezetői és informatikai tanácsadás területén Magyarország vezető TOP100 vállalatainak fejlesztési törekvéseit támogatják (informatikai, projektmenedzsment és üzleti folyamatok területén). Rendszerszemléletű megközelítésünkkel a döntéseket, projekteket képesek vagyunk végig menedzselni a koncepció- és stratégiaalkotástól egészen a kivitelezésig. Ügyfeleink a pénzintézeti-, energetikai- és telekommunikációs szektorban működnek. További információt a www.aam.hu oldalon találsz.

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?
Az AAM egy olyan cég, ahol folyamatosan új kihívásokkal, változatos feladatokkal találkozol, ahol mindig tanulsz valami újat. Olyan munkahely, ahol a szakmai fejlődésnek, kiteljesedésnek nagyobb tere van. Nálunk egy tudásorientált, profi, lelkes, támogató csapathoz fogsz tartozni. Fő tevékenységi területeink a menedzsment és IT tanácsadás, projekt menedzsment, üzleti elemzés, folyamatfejlesztés, change menedzsment, szervezetfejlesztés, IT Security, digitalizáció, teszt menedzsment, kockázatkezelés

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
 TÁMOGATÓ, PROFI CSAPAT TAGJA LEHETSZ
 FOLYAMATOS FEJLŐDÉSI, TANULÁSI LEHETŐSÉG, EGYÉNRE SZABOTT KARRIERÚT VÁR
 VÁLTOZATOS MUNKAKÖR – TÖBBFÉLE ÜGYFÉL, TÖBBFÉLE IPARÁG
 KOMPLEX PROJEKTEKBEN VEHETSZ RÉSZT ÉS A SZAKTERÜLETÜKÖN A LEGJOBBAKTÓL TANULHATSZ
 SZAKMAI KÉPZÉSEK, AKADÉMIÁK, SHADOWING – SZAKMAI MŰHELY
 SZAKMAI MINŐSÍTÉSEK, CÍMEK MEGSZERZÉSÉNEK LEHETŐSÉGE
 FELELŐSSÉG ÉS KIHÍVÁSSAL TELI FELADATOK MÁR AZ ELSŐ NAPTÓL, EMPOWERMENT
 WORK – LIFE BALANCE & RUGALMAS MUNKAIDŐ
 HOME OFFICE LEHETŐSÉG
 TÁMOGATÓ MENTORING RENDSZER – BELÉPÉSEDTŐL KEZDVE DEDIKÁLT MENTOR TÁMOGAT A BEILLESZKEDÉSTŐL A KARRIER CÉLJAID ELÉRÉSÉN KERESZTÜL MINDENBEN, AMIRE SZÜKSÉGED VAN
 KIVÉTELES EMBERKÖZPONTÚ VÁLLALATI KULTÚRA – CÉGES CSAPATÉPÍTŐK, KÖZÖS PROGRAMOK, PL. KÖZÖS REGGELI, PÓKER PARTY, GOKARTOZÁS, VÍZITÚRA

BUDAPEST, XIII. KERÜLETÉBEN A MODERN CAPITAL SQUARE IRODAHÁZBAN TALÁLHATÓ A CÉG KÖZPONTJA A DÓZSA GYÖRGY ÚTI METRÓMEGÁLLÓNÁL.

FELADATOK (PROJEKTFÜGGŐ) – MIVEL FOGSZ FOGLALKOZNI KONKRÉTAN?
 PROJEKT CSAPATOKBAN DOLGOZVA KÜLÖNBÖZŐ MENEDZSMENT VAGY IT TÉMÁJÚ PROJEKTEKBEN FOGSZ RÉSZT VENNI
 FOLYAMATSZERVEZÉS – BPM, BPR, BA FELADATOK FOLYAMATFELMÉRÉS TÁMOGATÁSA
 CHANGE MENEDZSEMENT
 FELHASZNÁLÓI IGÉNYFELMÉRÉS (ÜZLETI VAGY IT SPECIFIKUS)
 PROJEKTMENEDZSMENT TÁMOGATÁS, MENEDZSMENT TANÁCSADÁS
 TERMÉKKÉSZÍTÉS (PL. ÜGYFÉL OLDALI INTERJÚK, FUNKCIONÁLIS SPECIFIKÁCIÓ, FOLYAMATDOKUMENTÁCIÓ, SZABÁLYZAT, RENDSZERDOKUMENTÁCIÓ

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA
 TUDÁSORIENTÁLT, DINAMIKUS CSAPATHOZ AKARSZ TARTOZNI
 ÉRDEKLŐDSZ A MENEDZSMENT / IT PROJEKTEK ÉS A TANÁCSADÁS IRÁNT
 INFORMATIKUS, MÉRNÖKI VAGY KÖZGAZDASÁGI TERÜLETEN SZERZETT BSC./MSC. DIPLOMÁD VAN, ESETLEG UTOLSÓ ÉVES HALLGATÓ VAGY, 1-2 ÉVES MUNKATAPASZTALATOD VAN
 YOU ARE FLUENT IN ENGLISH (ORAL & WRITTEN)
 SZERETSZ KOMMUNIKÁLNI ÉS KOMPLEX PROBLÉMÁKAT MEGOLDANI
 ÖNÁLLÓ, RUGALMAS ÉS LOGIKUS GONDOLKODÁSMÓDOD VAN
 CÉLTUDATOS SZEMLÉLETMÓD, FELELŐSSÉGTELJES HOZZÁÁLLÁS, NYITOTTSÁG, VÁLLALKOZÓ SZELLEM, JÓ ALKALMAZKODÁSI KÉSZSÉG JELLEMEZ

MIRE SZÁMÍTHATSZ A FELVÉTELI FOLYAMAT SORÁN?
 INTERJÚK – HR, tanácsadói / szakmai
 AC – Assessment Center
 Gyors visszajelzés