Junior minőségbiztosítási szerződés koordinátor

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Ha számodra fontos érték a precizitás, munkád során nagy hangsúlyt fektetsz a feladatok naprakész monitorozására, jól kezeled a szoros határidőket és a jövőben az angol nyelvtudásodat szeretnéd használni, akkor ez a pozíció Neked szól!

Csatlakozz hozzánk junior minőségbiztosítási szerződés koordinátori pozícióba.

Csapatunk nap mint nap azért tevékenykedik kereskedő kollégáinkkal együttműködve, hogy a partnerekkel kötött szerződéseink megfeleljenek a minőségbiztosítási szempontoknak.

FELADATOK:
– Minőségbiztosítási szerződések készítése (angol és magyar nyelven) a hatályos hatósági előírások betartásával
– Szakmai egyeztetések lefolytatása, minőségbiztosítási előírások értelmezése és betartatása kereskedők munkájának támogatása minőségbiztosítási szempontból,
– Minőségbiztosítási szerződések kezelése, nyilvántartása, rendszerezése
– Meglévő szerződések megújítása, módosítása, szakmai szempontok alapján való kiegészítése
– A szerződéskészítéssel kapcsolatos szabályozások kidolgozása, vállalaton belüli oktatása
– Kapcsolattartás társosztályokkal, kereskedelmi területekkel
– Külső partnerekkel való rendszeres kommunikáció angol nyelven

ELVÁRÁSOK:
– Szakirányú végzettség: gyógyszerész, vegyészmérnök, vegyész, természettudományos, jogi, vagy jogi másoddiploma
– Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de annak nagyon örülünk, ha már szereztél 1-3 év gyakorlatot szerződéskötésben / minőségbiztosításban
– Gyógyszeripari szektorban dolgozol/ dolgoztál és tudod mit jelent a GMP, melyet alkalmaztál is
– Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
– Kiváló IT ismereted (Word, Excel, Power Point) van
– Egyszerre több dolgot is kézben tudsz tartani
– Csapatjátékos vagy, a feladatokat proaktívan oldod meg
– Fontos számodra a proaktivitás, amely a munkádban is megjelenik
– Jól kommunikálsz, és megtalálod azt a kommunikációs csatornát, amire szükséged van

ELŐNY:
– Hasonló területen szerzett gyakorlat (minőségbiztosítás, termékbevezetés, gyártás, szerződéskészítés vagy törzskönyvezés)
– Alapos GMP ismeret
– SAP rendszer ismerete

AMIT BIZTOSÍTUNK:
– Versenyképes kompenzációs csomag: cafeteria + 13. havi fizetés
– Évente 2 extra pihenőnap téli gyárleállásunk idején
– Hosszú távú karrierlehetőségek
– Stabil vállalati háttér
– Széleskörű egészségügyi szolgáltatások (orvosi rendelők találhatóak: bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, urológus)
– Saját konditermünk van (Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda)
– Vállalati üdülők (Csopak, Zamárdi, Füred)
– Családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van
– Rugalmas munkarend (9:00 – 14:00-ig tartó törzsidővel), otthoni munkavégzés lehetősége (heti 2 nap home office)
– Céges nyelvi és készségfejlesztő tréningeken vehetsz részt

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.