Junior Projektvezető (generál kivitelezés)

Manuvia Expert Recruitment HU Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Partnerünk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre és mérnöki szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Aktív projekt portfóliójuk kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozik és elsősorban nemzetközi megbízásokból áll össze.

A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatukba keresünk Junior Projektvezető kollégát budapesti munkavégzéssel.

Ha egy közel 100 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

A pozícióról
Kapcsolattartás és feladatkoordinációban való részvétel a tervezőkkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal
Kommunikáció a megbízókkal, folyamatos projektgondozás, projektadminisztráció, szerződések előkészítése
Részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkérő dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
Kivitelezések koordinációja, ellenőrzése a Projektmenedzser mellett, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
Projekt ütemterv készítése, ütemterv monitoring és kontrolling feladatok elvégzése, projekt haladásjelentések készítése során nyújtott támogatás a Projektmenedzser részére

Elvárások
Egyetemi/főiskolai végzettség: építész/építőmérnök, akár pályakezdő, vagy maximum 1-2 éves tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás-orientált személyiség
Más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
Stabil IT készségek, MS Office programok, MS project, CAD programok alapszintű használata
„B” kategóriás jogosítvány

Amit Megbízónk kínál
Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
Szakmai fejlődést inspiráló környezet
Izgalmas, változatos, komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
Hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
Aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében
Kulturált, modern munkakörnyezet
A munka és a felelősség mértékéhez igazodó, versenyképes bérezés
Próbaidőt végigkísérő mentorprogram

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!