Junior Üzemkontroller

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Folyamatos kapcsolattartás a gyártás, termeléstámogatás és igazgatási területek munkatársaival és vezetőivel
– Gyártási és általános költségek középtávú és éves tervezése, követése, előrejelzése
– Beruházási igények értékelése, gazdaságossági számítások készítése
– Vállalati projektek támogatása kontrolling részről
– A döntés-előkészítések támogatása pénzügyi oldalról prezentációk elkészítésével és ezek leegyeztetésével
– A pénzügyi szakterület képviselete a különböző szakterületek felé
– Pénzügyi jelentések készítése az általános és személyi költségekről és ezek bemutatása szakterületi vezetőknek

Ön az ideális jelölt, ha

– Felsőfokú gazdasági végzettsége van és a gyártási folyamatok gazdasági oldala iránt érdeklődik
– 1-2 év szakmai tapasztalat előny
– Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik, az angol nyelv ismerete előny
– Szívesen dolgozna együtt más szakterületek képviselőivel, vezetőivel
– Felelősségteljesen és alaposan végzi a munkáját, önállóan és csapatban is
– Erőssége az elemző gondolkodásmód és képes komplex szakmai összefüggéseket egyszerűen bemutatni
– Jó érdekérvényesítő képességgel rendelkezik és szívesen dolgozna ki új koncepciókat, amiket le is tud egyeztetni másokkal
– Magabiztos a fellépése és a konfliktusokat jól kezeli
– Jól bánik az MS Office alkalmazásokkal, különösen az Excellel