Kalibráló mérnök

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónkról:
• Kalibrálásra és metrológiai vizsgálatokra specializálódott magyar tulajdonú cég
• Több, mint 20 éve piacon levő, stabil, családias cég
• Összetett és magas minőségű műszerpark

Munkavégzés helye: Szentendre

Elvárások:

 Villamosmérnöki végzettség
 Méréstechnikai ismeretek és minimum 2 éves tapasztalat hasonló területen
 Visual basic, Labview, esetleg C # ismeret
 Vonatkozó metrológiai szabványok ismerete
 B kategóriás jogosítvány és gyakorlat, ügyfélhez történő helyszíni kiszállások vállalása
 Felhasználói ismeretek és gyakorlott kezelés MS Office alkalmazások területén
 Önálló munkavégzésre való hajlandóság

Feladatok:

 Laboratórium mérési módszereinek fejlesztése (új eszközök esetén mérési elv, mérési program kidolgozása)
 Laboratóriumi és helyszíni mérések végzése
 Programok fejlesztése, valamint fejlesztési ötletek előirányzása

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!