Karbantartási csoportvezető

Ceva-Phylaxia Zrt.

Standszám:

Milyen feladatok várnak rád?:
o Felelős vagy az adott üzemegység teljes körű karbantartási tevékenységéért, a műszaki háttér fenntartásáért és fejlesztéséért.
o Szervezed a karbantartási folyamatokat (Reaktív és Megelőző karbantartás).
o Közvetlen vezetőként irányítod az egységhez tartozó technikusi csapatot (5-10 fő).
o Felméred és meghatározod a területeden a szükséges szakismeretet és annak szintjeit, ennek alapján fejleszted a technikusi csapatot.
o Közvetlen kapcsolatot tartasz a termelés képviselőivel és a társosztályokkal.
o Figyelemmel kíséred területeden a berendezések állapotát, megbízhatóságuk növelése érdekében javaslatokat teszel javításokra, fejlesztésekre valamint ilyen jellegű projekteket vezetsz.
o Részt veszel a Megelőző karbantartási program kialakításában és fejlesztésében, egyezteted a társosztályokkal a végrehajtási ütemtervet.
o Együttműködés a beruházási projekt csapatokkal az új berendezések felhasználói követelményeinek (URS) kialakításában a fejlesztési irányok meghatározásában és az átvételi (IQ,OQ,PQ) folyamatokban
o Kapcsolatot tartasz vállalkozókkal a javítások elvégzése érdekében, igazolod a teljesítést.
o Elemzed a javítási folyamatokat, meghatározod a területhez tartózó tartalék alkatrész igényt és intézed azok beszerzését.
o Tervezed és követed a területhez tartozó karbantartási költségeket
o Üzemelteti a karbantartási munkalapos rendszert
o Betartod és betartatod a minőségbiztosítási, munka-, egészség- és környezetvédelmi procedúrákat

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?
o Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
o Vidám és jókedvű csapat vár téged
o Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
o Ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk
o Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
o Az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:
o Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
o Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk
o Műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozog
o Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
o Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
o Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
o Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk
o Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
o Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást
o Életkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunk

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:
o Műszaki felsőfokú végzettségűek (villamos- vagy gépész mérnök).
o Karbantartás területén szereztél 1-3 éves tapasztalatot, de pályakezdőként se add fel.
o Csapatvezetésben van tapasztalatod
o Angol nyelvet kommunikáció szinten használod.

Előnyt jelent:
o TPM ismerete, LEAN karbantartási rendszerek ismeret
o Gyógyszeripari környezetben szerzett tapasztalat (tisztatér, aszeptikus műveletek)
o GMP ismerete