Karbantartó Technikus

CPL Hungary

Standszám:

A13

Nemzetközi autóipari partnercégünk karbantartó csapatába keresünk Karbantartó technikus kollégát az alábbiak szerint:

Feladatok:

-Gyártósorok eredeti állapotra való visszaállításának tervszerű végrehajtása
-Megelőző karbantartás elvégzése
-Adatgyűjtés megelőző és előrejelző karbantartásokhoz (terv szerinti mérések, ellenőrzések elvégzése),
-Alkatrészek tervszerű cseréje, beállítása
-Karbantartás felügyeleti rendszer (FMS) elsajátítása, használata,
-TPM módszer elsajátítása, alkalmazása

Elvárások:

-Szakmunkás iskolai vagy magasabb műszaki végzettség (mechanikai vagy elektronikai területen)
-Számítógép felhasználó szintű ismerete
-Műszaki érdeklődési kör
-Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás
-Csapatmunkában való együttműködési képesség
-Minőség- és folyamatcentrikus szemléletmód

Amit kínálunk:

-Munkábajárás támogatás (49Ft/km, vagy ingyenes céges buszjárat)
-Cafetéria
-Belsős képzési program
-Képzéshez kötött bérkiegészítés
-jelenléti és negyedéves bónusz