Képfeldolgozásban jártas szoftverfejlesztő

3DHISTECH Kft.

Standszám:

D27

Csapatunk olyan szoftveres megoldásokat kutat és fejleszt, melyek a cégünk szöveti-szkennerei által digitalizált gigapixeles felbontású képeket feldolgozzák és analizálják. A kiértékelés sejtmag-detekciótól a mintázat felismerésen át, konvolúciós neurális hálózatok alkalmazásáig igen sokrétű lehet, a feldolgozás pedig a kliens gépen történő végrehajtástól a dedikált szerveren futó nagy teljesítményű feldolgozásig és adattárolásig terjedhet.

Teljes technológiai stack:

Python – képfeldolgozási alapkutatás, prototipizálás és fejlesztés
C++ – alacsonyszintű/sebességkritikus részek, integráció más termékrészekkel
C# Desktop UI – megjelenítés (WinForms) és üzleti logika
C# Backend (ASP.NET) – szerver oldali kiszolgáló komponensek
PostgreSQL/EntityFramework – adatbázis
OpenAPI Rest API – modulok közötti kommunikáció
Blazor Server – Backend és frontend részek irányítása
Ebből természetesen nem kell mindenhez érteni! 🙂

Feladataid lesznek:
Részvétel a termék teljes fejlesztési életciklusában a verzió tervezésétől a piacra bocsájtásáig
Részvétel a technológiai irányok kialakításában
A fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel / irányítás: specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés
Kód és termékdokumentáció készítés
Code review-kban való aktív részvétel

Akit keresünk:
Főként C# és C++ vagy Python legalább 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
.NET keretrendszer ismerete -> .NET Framework és/vagy .NET (Core)
Kreatív ötletei vannak, önállóan és csapatban is jól dolgozik
Fenntartható, modularizált kódot tud írni
Jó absztrakciós készsége, rendszerszemlélete van
Dolgozott már közepes vagy nagyobb méretű rendszeren

Előnyt jelent a kiválasztás során:
Agilis szoftverfejlesztés ismerete (SCRUM)
Orvostechnológiai érdeklődés/végzettség
Képfeldolgozási alapismeretek, library-k ismerete vagy munkatapasztalat
Design-patternek ismerete
Fejlesztői dokumentáció készítésében való jártasság
Backend fejlesztői tapasztalat (ASP.NET)
Tudományos/kutatói munkában való részvétel
Adatbázis-fejlesztési tapasztalata van (pl. Entity Framework, Linq)
Visual Studio ismerete
API fejlesztésben való tapasztalat
CLI C++ programozási nyelv ismeret
Tapasztalat fejlesztői csapat szakmai irányításában
Gyakorlat párhuzamos programozási feladatokban vagy nagy adatmennyiség feldolgozásában
Unit-tesztelési tapasztalat
Blazor ismerete
JIRA, Confluence, Jenkins ismerete

Amit kínálunk:
hibrid munkavégzés (2 nap HO, 3 nap irodában)
versenyképes alapbér, plusz széleskörű béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségpénztár, ebédtámogatás, célprémium rendszer)
mentorprogram, szakmai fejlődési lehetőség
innovatív, K+F projektekben való részvétel
csendes, nyugodt, befogadó, modern munkakörnyezet