Key Account Manager

Praktiker Kft.

Standszám:

C19

Miért jó nálunk dolgozni?
Stabil, megbízható magyar munkahely vagyunk
Szerethető és családbarát vállalat vagyunk, családbarát támogatásokkal
Kollégáink segítőkészek – egy közösséget alkotunk
Kidolgozott betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és folyamatainkat
Széleskörű cafeteria elemek közül választhatsz havi juttatási csomagunkban
Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
Személyes és szakmai fejlődési lehetőség (pl.: Nyelvtanfolyam, talent program)
Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Employee Assisstance Program)
Rugalmas munkavégzésünk, lesz lehetőséged home office-ban is dolgozni

Milyen feladatok várnak rád:
Partnerek felkeresése és üzleti kapcsolat kiépítés az áruház vonzáskörzetében
A vevők folyamatos látogatása, kapcsolattartás a partnerekkel és igényeik teljes körű kezelése
Egyedi árajánlatok készítése és a megrendelés alapján a termékek összekészítése
A megrendelt termékekkel és a kiszállítással kapcsolatos vevői elégedettség mérése
Piaci változások, trendek folyamatos figyelemmel kísérése
Elemzések alapján termékekkel illetve fogyasztói árakkal kapcsolatos javaslatok megfogalmazása
Megrendelésekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Együttműködés az áruházakkal és központi társosztályokkal

Nálunk a helyed, ha magadra ismersz:
Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
Legyen legalább 1-3 éves tapasztalatod értékesítési területen
Magabiztosan kezeld a táblázatkezelő programot és az egyéb MS Office alkalmazásokat
Legyél önálló, találd meg a közös hangot az emberekkel
Számítunk a proaktivitásodra és a kreatív problémamegoldásodra
Fontos, hogy ügyfélcentrikusan gondolkodj
Társalgási szinten beszélj angolul
Rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal

Előny:
Kereskedelmi vagy építőipari területen szerzett tapaszatalat és kapcsolatrendszer