Kísérleti mérnök – Termomenedzsment, Járműfejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A győri Járműfejlesztés az AUDI AG telephelyeket átfogó fejlesztési hálózatának szerves részeként nyújt támogatást a járművek koncepció fázisától a széria támogatásukig olyan területeken, mint termomenedzsment, szilárdságtan, akusztika és termékadatmenedzsment. A terület továbbá stratégiai partnerként dolgozik együtt az AUDI AG Energiamenedzsmentjével és Műszaki Megfelelőség részlegével.

Következő feladatok várnak Önre

– A járműfejlesztés támogatása, különösen az új típusok gyártásának kezdete előtt
– A jármű komponenseinek elemzése, értékelése és megítélése speciális méréstechnikai eszközök segítségével
– A kívánt gépjármű tulajdonságok ellenőrzése a fejlesztés részéről
– Szoros együttműködés az AUDI AG tervező részlegeivel valamint külső partnerekkel
– Teljes járművön végzett hőmérsékleti mérések tervezése és végrehajtása
– Mérési eredmények kiértékelése, analizálása és prezentálása

Ön az ideális jelölt, ha

– Lezárt felsőfokú tanulmányokkal rendelkezik az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, járműtechnika
– Járműiparban szerzett méréstechnikai tapasztalata van
– Ideális esetben 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
– Ideális esetben tapasztalattal rendelkezik a járműfejlesztés terén és teljesjármű elemzésben is tapasztalata van
– Középfokú német nyelvtudása és/vagy középfokú angol nyelvtudása van
– A járműtechnika, illetve az alapvető hőtani jelenségek alapos ismerete jellemzi
– Gyors felfogás és nagyon jó analitikus gondolkodásmód, valamint a kihívások iránti lelkesedés jellemzi