Kísérleti mérnök – ZP7, Járműhajtás Fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Felelősség a következő alkatrészek és alkatrész csoportok fejlesztéséért: szívó- /másodlagos levegő-rendszer, feltöltőlevegő-rendszer (ZP7), üzemanyag-vezetékek és üzemanyagszűrők, motordesign-/hő- és akusztikus burkolatok, OPF/DPF szenzorok, SCR-adagoló modulok és címkék
– Alkatrész-vizsgálatok koordinálása különböző teszthelyeken, kísérleti járműveken való vizsgálatok és mérések elvégzése
– Szoros együttműködés a külső és belső fejlesztőpartnerekkel és a hozzájuk tartozó belső szakterületekkel (beszállítók, külső mérnöki szolgáltatók, SY-csoportvezetés, beszerzés, jármű fejlesztés, kontrolling, termelés és összeszerelés, valamint minőségbiztosítás)
– Az eredmények vizsgálata törvényi előírásoknak megfelelően, a belső előírások betartása mellett
– Folyamatok és eljárások állandó fejlesztése, javítása és átültetése a szabályrendszerbe

Ön az ideális jelölt, ha
– Lezárt, felsőfokú műszaki tanulmányokkal rendelkezik az alábbi szakterületen, vagy hasonló szakirányok egyikén: gépészet, járműtechnika
– Szakmai tapasztalattal rendelkezik futómű-komponensek fejlesztésében
– Tárgyalóképes német nyelvtudással és jó angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
– Pozitív tulajdonságai közé tartozik a magas fokú személyes elkötelezettség, az önálló munkavégzés és a csapatban való munka egyaránt
– Kiváló szociális kompetencia és megbízhatóság jellemzi