Kockázatkezelési munkatárs

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Analitikus gondolkodásmód jellemez? Nem jelent gondot az asszertív kommunikáció? Vonz a kockázatkezelés és a pénzügy világa?

Akkor ez a Te lehetőséged!

Partnerünk Kockázatkezelési munkatársat keres határozatlan időtartamra – munkaerő-kölcsönzés keretein belül – Budapest II. kerületitelephelyére.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Új partnerek hitelminősítése, a meglevő vevők hitellimitének felülvizsgálata, meghatározása, beállítása, folyamatos monitoring tevékenység ellátása.
A kockázati kitettségre (pénzügyi, hitelezési, működési, beruházási) vonatkozó adatok gyűjtése, elemzése
Vevői körrel kapcsolatos pénzügyi folyamatok problémáinak jelzése szükséges munkafolyamatok indítása, riportálása.
Kockázati kitettségre vonatkozó rendszeres jelentésszolgálat ellátása, a döntéshozói anyagok elkészítésében való részvétel
Folyamatos kapcsolattartás szakterületekkel.
Jelentések, tájékoztatók és döntés előkészítő anyagok elkészítése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Szakmai elvárások:

Felsőfokú pénzügyi /számviteli gazdasági végzettség
Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
De pályakezdők jelentkezését is várjuk

Nyelvi kompetencia:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Technológiai tudás:

Magas szintű Excel ismeret
Személyes kompetenciád:

Analitikus gondolkodásmód, magas szintű elemző készség,
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Pontosság, precizitás, határidők betartása
Jó monotónia- és stressztűrés;
Terhelhetőség;
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
Egyéb követelmények:

Erkölcsi bizonyítvány
Gépjármű – vezetői engedély

Mit kínálunk?
Home office lehetőség
Rugalmas munkabeosztás
Versenyképes juttatás
Cafeteria: Bruttó 500 000 Ft/év, próbaidő leteltét követően
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, a bruttó kereset 5,4%-a/hó
Önkéntes egészségpénztári hozzájárulás bruttó 8140 Ft/hó
Egészségbiztosítási csomag – 1 nap fizetett szűrővizsgálati távollét
Csoportos élet-és balesetbiztosítás
Kollektív Szerződés szerint a Munka Törvénykönyvében rögzítetteken felüli további pótszabadság napon
Előny
Pénzügyi/gazdasági/energiaszektori területen szerzett tapasztalat;
SAP ISU, R/3 ismerete
Mérlegképes könyvelői végzettség előny
Rendszerszemlélet

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye:
1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 26-28. Óbuda Gate irodaház

Standszám: B13

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!