Költségelemző mérnök – Fém alkatrészek

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk egy projekt korai fázisában, műszaki, gyártástechnológiai kompetenciák és technikai eszközök segítségével támogatja, hogy a projektek a lehető legköltséghatékonyabban valósulhassanak meg. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak különböző területeivel, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással, valamint további szakterületek kollégáival.

Következő feladatok várnak Önre

– Fém alkatrészek gyártási folyamatának átvilágítása
– Beszállítói tárgyalásokon való részvétel
– Alkatrészek gyártási folyamatainak és eszközeinek, gépeinek felülvizsgálata a beszállítóknál

Ön az ideális jelölt, ha

– Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki, járműmérnöki vagy gyártástechnológiai) végzettséggel rendelkezik
– Több éves tapasztalata van gyártástechnológiában, autóiparban szerzett tapasztalat előny
– Tárgyalóképes német és/vagy tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
– Gyártási ismeretekre tett szert (alakítási, megmunkálási, hegesztési, lézermegmunkálási technológiák ismerete)
– Felelősségteljesen és önállóan végzi munkáját
– Magabiztos a különböző szintű beszállítói képviselők ártárgyalásain
– Belföldi és külföldi utazásokra való hajlandóság jellemzi (rendszeresen, vagy akár nem tervezett jelleggel)
– Érdekérvényesítő, konfliktust jól kezelő, határozott és lendületes személyiség