Konstruktőr – Elektromos hajtások, Járműhajtás fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Első koncepciótól a szériatámogatásig terjedő felelősség
– A villamos hajtás komponenseinek tervezése, méretezése és optimalizálása
– Jóváhagyások, optimalizálások műszaki dokumentációja, engedélyeztetése
– Global Sourcing dokumentációjának elkészítése
– Szoros együttműködés a beszállítókkal, a németországi fejlesztőközponttal, illetve a partnerterületekkel (termelés, minőségbiztosítás, gyártástervezés, beszerzés, logisztika), a termékek, és folyamatok javítása érdekében

Ön az ideális jelölt, ha

– Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (MSc, BSc) gépészmérnök, járműmérnök, vagy mechatronikai szakon
– Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
– CAD ismeretekkel rendelkezik (Creo Parametric előny)
– Kommunikációs szintű német nyelvtudása van, szóban és írásban (Angol nyelvtudás előnyt jelent)
– Jó kommunikációs készség jellemző Önre
– Felelősségtudata erős
– Képes csapatban való és önálló munkavégzésre is