Könyvvizsgáló

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónkról:
Magyar tulajdonban lévő, 30 éves múlttal rendelkező, könyveléssel, bérszámfejtéssel, kontrollinggal és könyvvizsgálattal foglalkozó cég. A pozícióra olyan jelöltet keresünk, aki hosszú távban gondolkodik, szeretne fejlődni, és ambíció vannak idővel nagyobb portfólió vezetése iránt is.

Elvárások:
 Felsőfokú gazdasági végzettség (számvitel szakirány, könyvvizsgálat)
 Folyékony angol (szakmai, pénzügyi szaknyelv) nyelvtudás alapfeltétel, német nyelvtudás előnyt jelent
 Könyvvizsgáló projektekben szerzett, önálló 1-2 éves tapasztalat
 Kiváló kommunikációs képesség az ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz
 Szakmai elkötelezettség, határozottság
 Önálló és csapatmunkára való alkalmasság
 IFRS szakmai gyakorlat előnyt jelent

Feladatok:
 Magyar és nemzetközi tulajdonosi hátterű társaságok beszámolóinak könyvvizsgálata
 A könyvvizsgálati munka megtervezése, kockázatok feltárása
 Hazai és nemzetközi könyvvizsgálati ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
 A könyvvizsgáló kollégákkal való együttműködés
 Könyvvizsgáló-asszisztensek munkájának menedzselése és támogatása
Amit kínálunk:
 Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
 Változatos és sokrétű munka a könyvvizsgálat területén
 Az alapbéren felül teljesítmény alapú, külön juttatások, évente kétszer
 Cafeteria, laptop, telefon

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!