Korrózióvédelmi csoportvezető (Németország)

MittelDeutsche Seiltechnik GmbH

Standszám:

C6

Szia kedves Látogató!

Szeretnél egy biztos munkahelyet, ahol megfelelően értékelik a munkádat?

Képes vagy rendszerben gondolkozni?

Ha elérkezettnek látod az időt, hogy karriered új magasságokba emelkedjen, várunk szeretettel!

Milyen feladatok várnak Rád nálunk:

– változatos és kihívásokkal teli munkafolyamatok során, a napi üzletvitel támogatásához szükséges feladatok ellátásában segítesz nekünk
– munkameneteket egyeztetsz, határidőket tartasz szem előtt és kézben tartod a dolgokat a munkaterületen
– esetenként készletet figyelsz és besegítesz a napi adminisztrációs feladatok előkészítésében
– segítesz az elvégzett munkálatok minőségellenőrzésében, felmérésében a helyszínen
– számítunk Rád a projektvezetők és a munkatársak közötti kapcsolattartásban
– problémamegoldó készséged és magabiztos német nyelvtudásod használatával segítesz minket közös céljaink elérésében

Mit kérünk Tőled:

– légy talpraesett, következetes és ne ijedj meg a saját árnyékodtól
– kommunikálj határozottan, érthetően és emberségesen
– tudj alkalmazkodni egy kész rendszerhez és jelezd ötleteidet
– merj segítséget kérni, ha elakadsz
– példakép funkciód lesz, ezért fontos, hogy kövesd az előírt biztonsági szabályokat és gondoskodj azok betartásáról
– rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal, hogy a munkaterületen önállóan tudj közlekedni
– ne félj a magasban

Nagyon örülünk neki, ha:

– dolgoztál már külföldön hasonló pozícióban
– ha tapasztalataidat termelő, ipari vagy építőipari szegmensben szerezted
– referencialevéllel rendelkezel

Miért minket válassz:

– mert az elvégezett munkádat teljesítményarányos bérezéssel és mindig pontos kifizetéssel háláljuk meg
– mert fejlődésedet extra rugalmassággal is jutalmazzuk
– mert mi hosszútávon számítunk Rád
– mert egyéni feltételek alapján biztosítunk szállást részedre
– mert munkaidődet velünk együtt tervezheted
– mert nincsenek túlórák, havonta min. 10 pihenőnapod van
és persze
– mert általában jófejek vagyunk

Akarsz velünk együtt fejlődni?

Látogass meg minket!