Közgazdász

Alkotmányvédelmi Hivatal

Standszám:

A34

Elvárások:

felsőfokú közgazdász (preferáltan pénzügy és számvitel szakos) végzettség (diploma),
államilag elismert középfokú nyelvvizsga,
Jártasság a komplex pénzügyi, számviteli elemzések elkészítésében,
Nem okoz gondot pénzügyi tervek, pályázatok elkészítése, értékelése.

Mit kínálunk számodra?

kezdő fizetés : bruttó 900.000 Ft
biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
béren kívüli juttatásokat (cafeteria, ruházati ellátmány)
rendszeres egészségügyi szűrések
szociális juttatások
utazási költségtérítés
továbbtanulás támogatása
kedvezményes sportolási és utazási lehetőség
modern munkakörnyezet
család- és gyermekbarát munkahely