L2 Server Support (VMware)

MagiCom

Standszám:

A2

Magyarországról indult, és azóta is magyar központú partnerünk a nevében hordozza a szemléletének alapjait képviselő értékeket, és a nemzetközi vállalatcsoporthoz igazodva működik. Partnerünk ma már nemcsak hazánk, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is: csoportjai 15 országban több mint 327 egészségközpontjában évente 14 millió képalkotó vizsgálatot végezve lát el 12 millió pácienst.

Most csapatuk legújabb tagját keresik L2 Server Support (VMware) pozícióba.

Feladatok
VMware infarstruktúra jogosultság kezelés
VMware ESXi hostok menedzsmentje és frissítése
VMware datastore-ok konszolidálása
VM-ek infrastruktúra elemek közöti költöztetése
VM-ek VM verziójának frissítése
VMware Tools telepítése/frissítése
Hibajegyek kezelése
Egyéb ad-hoc hibakeresések bejelentések alapján
Tipikus infrastruktúra üzemeltetési tevékenységek

Elvárások
Minimum 2 év szakmai tapasztalat
VMware magas szintű ismerete
Windows Server üzemeltető tudás hibakeresés céljából
Magas fokú önállóság
Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny
Storage üzemeltetési tapasztalat
Cloud üzemeltetői tapasztalat
Linux üzemeltetői tudás hibakeresés céljából
VMware certification

Amit ajánlunk
Stabil vállalati háttér, egy olyan cégnél, amely évtizedek óta az egészség szolgálatában áll
Kiemelkedő, versenyképes alapfizetés
Remote munkavégzési lehetőség
1 éves fix munkaszerződés
Családbarát munkahely
Akár azonnali kezdés