Laboráns gyakornok

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Vonzó számodra a gyógyszeripar? Érdekelnek az analitikai technikák? Szívesen dolgoznál egy GMP laborban a XVI. kerületben a Bökényföldi úti telephelyen? Egyetemi tanulmányaid mellett ráérsz dolgozni heti 20 órában? HA IGEN, akkor várjuk mihamarabb a jelentkezésed!

Főbb feladatok
– Manuális munkák elvégzése a laboratóriumban: mosogatás, mintaelőkészítés, egyéb kisegítő tevékenységek.
– Betanulás után önálló analitikai vizsgálatok elvégzése GMP környezetben
– UV-VIS azonossági és tartalmi vizsgálatok, készítmények kioldódás vizsgálatai

Munkakör betöltésének feltételei
– Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, élelmiszermérnök, gyógyszerész szakon
– Ráérsz heti 20-30 órában dolgozni, és legalább 1 évig tudsz maradni
– Felhasználói szintű MS Office ismerete (Word, Excel)
– Nálunk a helyed, ha könnyen tanulsz és proaktív vagy, valamint barátságos, könnyen teremtesz kapcsolatokat

Munkakör betöltése során előnyt jelent
– Alapszintű angol nyelvismeret
– Klasszikus vagy műszeres analitikai tapasztalat

Egyéb
– Tanulmányaid mellett bruttó 1750 Ft/óra díjazással tudsz dolgozni, amely a sikeres együttműködés során emelkedhet
– Rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz, amelyet teljesen a tanulmányaidhoz igazíthatsz
– Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
– Gyakornokként különböző képzéseken, szakmai tréningeken, csapatépítőkön vehetsz részt az Egis Next Generation gyakornoki csapat tagjaként
– Nyáron strandolni és kajakozni tudsz csopaki vagy zamárdi balatoni üdülőnkben
– Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a Központi telephelyünkön

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.