Lakatos karbantartó

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Festőüzemi gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása.
Hibaelhárítás szoros együttműködésben az elektromos karbantartókkal és társterületekkel.
A karbantartási feladatok ütemezett (TPM, éves karbantartási terv) végrehajtása és megfelelő dokumentálása.
Festőüzemi gyártó gépek, berendezések, kiszolgáló rendszerek karbantartása, hibaelhárítása.
A szakterülethez kapcsolódó biztonságtechnikai és balesetvédelmi előírások, eljárások betartása.

ELVÁRÁSOK:
Szakirányú végzettség (pl.: lakatos, gépszerelő szakmunkás vagy technikus).
Szakmai tapasztalat termelő vállalatnál mechanikai karbantartási területen (pneumatikai és hidraulikai ismeret előnyt jelent).
Többműszakos munkarend vállalása – 12 órás munkarend (3 nappal – 3 pihenő – 3 éjszaka).
Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek.
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, a csapatmunkára való képesség.
Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban