Logisztikai folyamattervező – Előszéria-diszponens a Járműgyártás területén (Határozott időre)

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműlogisztika területén belül az előszéria logisztika gondoskodik az előszériás járművek optimális alkatrészellátásának gazdaságos biztosításáról, az új, még fejlesztés alatt álló alkatrészek bevezetéséről, és azok követéséről a szériaérettségig.

Következő feladatok várnak Önre

– Előszériás alkatrészek megrendelése, törzsadatainak ápolása, raktárkészletek követése
– Előszériás járművek alkatrészellátásának biztosítása, felépítési alternatívák egyeztetése más szakterületekkel és a beszállítókkal való kapcsolattartással, beszállítók fejlesztésével, értékelésével
– Alkatrészek változásának és generációs állapotának követése a fejlesztéssel, minőségbiztosítással és előszéria központtal karöltve a szériaérettségig
– Alkatrészek széria gyártásra való előkészítése, szériaérettség vizsgálata és szériába történő átadása
– Logisztikai és előszéria folyamatok fejlesztésében, új koncepciók kialakításában való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha
– Főiskolai/egyetemi műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik, logisztika szakirány előny
– Tárgyalóképes német nyelvtudása van, angol és más idegen nyelv ismerete előny
– Legalább 2 év munkatapasztalattal rendelkezik, logisztikai területen szerzett tapasztalat előny
– Beszerzési, anyaggazdálkodási, terméktechnológiai ismeret előnyt jelent
– MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezik, SAP ismeret előny
– Határozott fellépése van, felelősségteljes, önálló munkavégzés jellemzi
– Csapatmunkára való képessége, jó kapcsolatteremtő készsége van
– Megbízható, terhelhető, motivált személyiség
– Érdeklődik a járműtechnika iránt
– B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik