Logisztikai koordinátor

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Szívesen lennél felelős egy nagy múltú, globálisan jelenlévő piacvezető multinacionális cég logisztikai folyamatainak koordinálásáért?
Magabiztosan használod a munkád során angol nyelvtudásod és ezt szívesen kamatoztatnád munkavégzésed során?
Szereztél már korábban tapasztalatot logisztikai területen?
Ha a kérdésekre a válaszod igen, ne habozz és jelentkezz Pest megye egyik legnagyobb multinacionális vállalatához Logisztikai Koordinátor pozícióba még ma!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Monitoroznád a bejövő szállítmányokat
Naprakészen tartanád a belső vállalatirányítási rendszert a szállítmányokhoz kapcsolódóan.
Felmérnéd a költségeket, melyeket a pénzügyi osztály felé riportálnál.
Gondoskodnál az engedélyek meglétéről (pl. EKÁER behajtási engedély)
Jelentéseket és kimutatásokat készítenél a vezetőség részére
Hatékonyságnövelő és logisztikai projektekben vehetnél részt.
Kapcsolatban lennél a mindennapjaid során a beszállítókkal, illetve a szállítmányozó cégekkel.
Együttműködnél a raktárral és a beszerzéssel

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Tanulmányok végzettségek:
min. középfokú végzettség
Szakmai tapasztalati elvárások:
hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
tárgyalóképes angol nyelvtudás

Mit kínálunk?
versenyképes juttatási csomag
béren kívüli juttatás és bónuszok
határozatlan idejű munkaszerződés
stabil, nemzetközi háttér
ingyenes vállalati busz / bejárás támogatás

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Göd
Munkaidő: 8:00-16:30

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!