Logisztikai projektvezető – Szerszámgyár

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Új VW-konszern járműprojektek karosszériaelemeinek gyártására történő ajánlatadási folyamatban való közreműködés
– Elnyert projektek esetén a projekt logisztikai feladatainak koordinációja a projekt szériaérettségéig
– Költségvetési keret kitervezése
– Az előre egyeztetett idő- és költség alapú projektcélok betartásának önálló követése, rendszeres jelentése a projekt vezetősége felé
– Logisztikai projektszervezet koordinálása és erőforrás-tervezése, felmerülő probléma esetén a csapattagok támogatása, problémamegoldásban való közreműködés
– Sourcing és beszerzési terv készítése a lemezalakú alapanyagokra a beszerzéssel és a gyártóberendezést előállító szakterületekkel közösen
– Kapcsolattartás a projektszervezeten belül és kívül, kapcsolódó társterületekkel (beszerzés, minőségbiztosítás, fejlesztés, termelés, eszköz- és szerszámtervezők)
– Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal

Ön az ideális jelölt, ha
– Felsőfokú műszaki vagy gazdasági területen diplomát szerzett
– Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik
– Projektmanagement és/vagy logisztikai területen szerzett tapasztalata van
– Komplex gondolkodásmóddal és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik, stresszhelyzetben is jól teljesít
– Csapatmunkához szükséges szociális kompetenciával és jó kommunikációs készségekkel rendelkezik
– Megfelelő konfliktuskezelés és időgazdálkodás jellemzi Önt
– Önálló és felelősségteljes munkavégzésre képes