Logisztikai SAP koordinátor

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Kapcsolattartás az SAP R3-hoz kötődően a logisztikai területen
First level of support
A logisztika és kapcsolódó társosztályok támogatása
Közreműködés új IT-rendszerek bevezetésénél
Anyag és adat-áramlások elemzése, folyamatok fejlesztése
Új folyamatok, változások tesztelése
Új projektek SAP oldali bevezetése
SAP Key User-ek koordinálása
Oktatások szervezése és tartása a felelősségi körben
Éves leltár rendszeroldali lebonyolítása, irányítása

ELVÁRÁSOK:
Releváns felsőfokú vagy középfokú gazdasági és szakirányú informatikai végzettség
Középfokú, aktív német és / vagy angol nyelvismeret
SAP R3 és MS-Office (Word, Excel, Outlook) ismerete
Analitikus, strukturált munkavégzés
Jó csapatjátékos és motivált személyiség
Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.