Logisztikai tervező – Eszköztervező, Járműgyártás – Határozott idejű szerződéssel (2 év)

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az új munkatárs meghatározó feladata lesz, hogy az Audi és testvérmárkáink járműgyáraiban az új modellek felfutásához tartozó összes karosszériaelem speciális alkatrésztárolóit, szállítóeszközeit megtervezze. Emellett fontos szerepe lesz munkája során a napi kapcsolattartás a projektszervezet érintett tagjaival és beszállítói hálózatunkkal.

Következő feladatok várnak Önre

– Innovatív technológiák felkutatása és bevezetése
– Présüzem és Karosszériaüzem speciális tárolóinak tervezése és optimálása
– Speciális tárolók és eszközök bevezetése, egyeztetése a szakterületekkel (karosszériaüzemekkel, présüzemekkel, minőségbiztosítással, folyamattervezéssel, munkavédelemmel) és külsős partnerekkel, logisztikai szolgáltatóval
– Új termékek bevezetése és kifutása esetén logisztikai folyamatok támogatása
– Logisztikai költségek tervezése és egyeztetése
– Projektmunkában való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha
– Felsőfokú mérnök, vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik (egyetmi/főiskolai diploma)
– Logisztikai, üzemlogisztikai végzettség előny
– Hasonló területen szerzett munkatapasztalata van (autóipari cégnél, logisztikai területen, vagy eszköztervezésben szerzett tapasztalat előny)
– CATIA vagy egyéb CAD/CAM rendszerek ismerete előnyt jelent
– Magabiztos német nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban, angol nyelvtudás előny
– Jó kommunikációs készsége van
– Nyitott a kihívást jelentő, kreatív feladatok elvégzésére
– Önállóság és határozott fellépés jellemzi