Logisztikai vezető (diszponens supervisor)

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Nemzetközi gyártótevékenységet végző vállalatnál szeretnél elhelyezkedni?

Rendelkezel vezetői és logisztikai tapasztalattal?

Akkor ez a TE lehetőséged!

30 éves múltra tekintő, autóipari beszállító cég keres logisztikai vezetőt. Amennyiben érdekelnek az alább szereplő feladatok, angolul vagy németül is boldogulsz és vonz az autóipar világa akkor várjuk jelentkezésed!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
• Lokális vevői és beszállítói logisztika napi koordinálása
• Logisztikai folyamatok biztosítása
• A termékek áruellátási folyamatának meghatározása
• A felmerülő problémák hatékony kezelése
• Logisztikai kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal
• A cég által meghatározott logisztikai célok elérése (KPI)

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
• Több éves logisztikai vezetői tapasztalat
• Tapasztalat vevői kapcsolattartás területén
• Tárgyalóképes angol és/vagy német
• Vevői és beszállítói diszpozícióban szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?
• Versenyképes juttatási csomag
• Multinacionális autóipari környezet
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Túrkeve

Munkaidő: Teljes munkaidő 40óra/hét

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!