Maintenance engineer

RECRUBY

Standszám:

Bevezető
Partnerünk, egy japán autóipari beszállító cég dunavarsányi telephelyére keressük az új kollégát Maintenance engineer pozícióba. A partner dízel autókhoz gyárt részecskeszűrőket, melynek célja a károsanyag kibocsátás csökkentése.

Feladatok:
– Karbantartási rendszer kialakítása, optimalizálása
– Karbantartással kapcsolatos dokumentáció készítése
– Gyártásban előforduló hibák analizálása és kiértékelése
– Alkatrészrajzok, tervek készítése
– Kaizen kidolgozása
– Oktatási anyagok készítése

Elvárások:
– Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
– Minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
– Középfokú angol nyelvtudás
– Projektalapú gondolkodás

Amit ajánlunk:
Remek fejlődési lehetőség mentor segítségével
– Izgalmas belső tréningek, tanfolyamok
– Fiatalos és barátságos munkakörnyezet, segítőkész vezetők
– Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
– Céges busz, utazási és étkezési támogatás

Érdekel a lehetőség?! Kattints a további részletekért!