Marketing Gyakornok

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Standszám:

D19

Az MG Motor Hungary a közel 100 éves autómárka, az MG hazai importőre. A MG márka azt tűzte zászlajára, hogy ahogy annak idején – a sportautókat kihozva a versenypályáról a közutakra – a sportautózást elérhetővé tette szélesebb rétegek számára, most a legfejlettebb autóipari technológiák és az alternatív meghajtás váljon általa elérhetővé a lehető legszélesebb vásárlóközönség számára. Ennek jegyében az innovatív technológiát és korszerű formanyelvet ötvözi termékeiben az észszerű árazással, ami a 2019-es európai visszatérése óta gyorsan népszerűvé és elismertté tette a nyugat-európai vásárlók körében.
Az MG Motor Hungary 2022 szeptemberében kezdte meg hivatalosan az MG márkajelzésű gépjárművek értékesítését Magyarországon 22 tagú, országos lefedettséget biztosító kereskedői hálózattal. Most az

MG importőri marketing csapatunkba keressük lelkes Marketing gyakornok kollégánkat
Feladatok
Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
• A marketingportál anyagainak frissítése;
• Aktív részvétel a kereskedői weboldalak és marketing aktivitások ellenőrzésében;
• Adatgyűjtés a CEE központ részére készítendő riportokhoz;
• A marketing- és PR vezető munkájának adminisztratív támogatása, általános elemzések és statisztikák készítése a tervekkel és a kampányok megvalósulásával kapcsolatban;
• Szerződések, megrendelők kezelése, árajánlatok bekérése, összesítése;
• Számlázás, számlák iktatása, költségek nyilvántartása;
• Marketingraktári nyilvántartás, raktárrendezés;
• Aktív részvétel rendezvények, kitelepülések szervezésében és lebonyolításában.

Elvárások
Tulajdonságok, amiket értékelünk benned:
• Folyamatban lévő marketing és/vagy kommunikáció szakirányú tanulmányok;
• Kiváló excel ismeretek;
• Pontosság, precizitás, megbízhatóság;
• Középfokú aktív angol nyelvtudás;
• Valóban tanulni és fejlődni akarsz és ezért hajlandó vagy minden energiádat mozgósítani;
• Legalább heti 20 órát tudsz vállalni, de örülünk, ha heti 30 órában is tudnál jönni;
• Szeretsz bejárni, mert mi mind irodai munkavégzésben, egy csapatban dolgozunk;
• Örülünk és előnyként értékeljük, ha találkoztál már Google Analytics és Mailchimp kezelésével.

Egyéb
Vállalatunk és a pozíció előnyei:
• Izgalmas, jövőbe mutató szakmai területhez csatlakozhatsz az autóipar világában;
• Szakmai fejlődést, szakirányú tapasztalatot biztosító munkakört kínálunk egy remek csapatban;
• Stabil munkahely egy növekvő, tőkeerős nagyvállalatnál;
• Modern munkakörnyezetet és munkaeszközöket biztosítunk;
• Támogató vezetésre számíthatsz.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.