Mechanikai mérnök

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Rövid leírás

Partnerünk több mint 70 éves múltra tekint vissza és jelenleg kiemelkedő szerepet tölt be az autóipari szférában.
Támogasd tudásoddal és szakmai tapasztalataiddal a biztonságos és kényelmes autóvezetést egy globálisan jelenlévő multinacionális vállalatnál Projekt támogató gépészmérnök pozícióban.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Mechanikai alkatrészek, termékek és rendszerek tervezése
Koordinálja a termékek, folyamatok, berendezések vagy anyagok fejlesztését támogató egyéb mérnöki területeket.
Átfogó tervezés
Projektcsapat irányítása
A tervezési és költségcéloknak megfelelő érzékelők és alkatrészek koncepcióinak kifejlesztése
Magasabb szintű mérnöki feladatok időbeni végrehajtása
Elemzési, tesztelési vagy tervezési feladatok vezetése
A csapattagok munkájának ütemezése
A projektjelentések áttekintése és jóváhagyása
Mérnöki projekteken való közreműködés
A munkakörhöz kapcsolódó programozások és adatbázisok beállítása
Az új modellek, műveletek, berendezések és anyagok minőségbeli tesztelése
Technikai támogatás nyújtása a hibák elkerülése érdekében
Költségbecslések és specifikációk készítése a projektekhez
A műszaki adatok dokumentálása
Külföldi vagy belföldi utazások a vállalat ügyfeleihez

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Tanulmányok:
Mérnöki mesterképzés vagy azzal egyenértékű tapasztalat

Szakmai tapasztalat:
Legalább 4 év releváns mérnöki tapasztalat

Tervezéshez szükséges ismeretek:
FMEA
GD&T – Geometriai méretezés és tolerancia
Mechanikus összerakás
DOE – Kísérletek tervezése
Tervezés gyártáshoz / összeszereléshez (autóipar)
Tervezés műanyag fröccsöntéshez
Fémbélyegzésre alkalmas kialakítás
BOM (anyagjegyzék) létrehozása és kezelése
Kockázatértékelés

Mérnöki szoftvereszközök ismerete:
APIS vagy hasonló DFMEA szoftver
Polarion vagy hasonló követelményeket rögzítő szoftver
CAD szoftver: NX, Pro-E vagy CAD-vel egyenértékű
Stress & Thermal Analysis Simulation