Mérnök gyakornok

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Feladatok:
– Különböző ipartechnológiai folyamatok kialakítása
– Akár új alkatrészek tervezése
– Fejlesztési, tervezési folyamatokban való részvétel
– Aktuális projektben való aktív részvétel

Szükséges elvárások:
– Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
– Heti minimum 16 óra (heti 2 nap/ napi min. 4 óra)
– Gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, járműmérnök vagy vegyészmérnök szakon
folytatott tanulmányok (elsősorban Bsc. utolsó év vagy Msc. bármely évfolyam)
– Legalább középfokú angol nyelvtudás (kommunikációs szintű)
– Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
– Jó problémamegoldó képesség, önállóság

Amit ajánlunk:
– Hosszú távú munkalehetőség (teljes állásra való lehetőség)
– Releváns szakmai tapasztalat, karrier út
– Szakmai képzések
– Nyelvtanulási lehetőség (koreai, angol)
– Szakmai gyakorlat leigazolása (akkumulátor technológia témakörben ipari konzulens támogatása)
– Szakdolgozat írási lehetőség belsős konzulens segítségével
– Mentorprogramban való részvétel (mindennapi munka támogatása, karrier tanácsadás)
– Rugalmas munkaidő beosztás
– Fiatalos, rugalmas környezet
– Étkezés támogatás (napi egyszeri meleg étkeztetés)
– Ingyenes céges buszjárat Budapest és környékbeli települések több pontjáról
– Szociális közösségeinkhez való csatlakozás ( pl. csapatépítőkön való részvétel)
– Multi-kulturális környezetben való munkavégzés, biztos munkahely
– Folyamatosan fejlődő technológia egy új iparágban
– Ösztöndíj programban való részvételi lehetőség

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!