Mérnökségi csoportvezető

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Rövid leírás

Nemzetközi gyártótevékenységet végző vállalatnál szeretnél tapasztalatot szerezni vagy kamatoztatni?
30 éves múltra visszatekintő, autóipari beszállító cég keres Mérnökségi supervisor munkatársat. Amennyiben motivált vagy az alább szereplő feladatok elvégzésére, angolul is boldogulsz és vonz az autóipar világa, akkor várjuk jelentkezésed az oldal alján!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

csoportvezetői feladatok ellátása minőségügyi és folyamatmérnökök élére
termék és gyártás minőségének javítása, fejlesztése
költségcsökkentésre javaslatok, azok megvalósítása
KPI rendszer vezetése, követése (napi, heti, havi)
kezelni a belső és vevőktől érkező reklamációkat
megszervezni és lebonyolítani a vevői látogatásokat és auditokat
szoros kapcsolatot tartani a társosztályokkal

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Szakmai tudás, tapasztalat:
felsőfokú végzettség
vezetői tapasztalat
legalább 5 év autóipari termelésben szerzett jártasság

Nyelvismeret:
magabiztos angol és német nyelvtudás

Személyes kompetenciák:
határozott fellépés
vezetői attitűd
jó koordinációs készség
terhelhetőség
dinamizmus
jó stressztűrés

Mit kínálunk?

mentorkollégák a betanulás segítéséhez
versenyképes bérezés és juttatás
hűségprémium
albérlettámogatás
szakmai fejlődést biztosító feladatok
fiatal, dinamikus légkör

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!