Minőség- és környezetirányítási rendszerkoordinátor

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT
• Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
• Átláthatod és alakíthatod vállalatunk valamennyi folyamatát;
• Felkészült kollégák segítik a munkádat;
• Elérhető vezetők támogatnak.

FELADATAID LESZNEK
• Belső és külső rendszer- folyamat- és termékauditok megtervezése, szervezése, lebonyolítása, adminisztrációja, esetleges
eltérések kezelése, éves auditprogram elkészítése;
• IATF, ISO 14001 és egyéb nemzetközi szabványok, vevői, jogszabályi / hatósági és ALV elvárások szerinti minőségirányítási rendszer,
illetve dokumentációjának karbantartása;
• QEMS rendszer működésének, hatékonyságnak és eredményességének teljeskörű felügyelete;
• Rendszeres riportok elkészítése és kommunikációja;
• Minőségirányítási rendszerismeret biztosítása és fejlesztése a szervezetben, illetve az ezzel kapcsolatos képzések megtartása.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA
• Felsőfokú műszaki / minőségbiztosítási végzettséggel rendelkezel;
• Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban;
• Felhasználói szintű informatikai ismerettel bírsz (Word, Excel, PowerPoint);
• Előnyös, ha auditori tapasztalat illetve autóipari tapasztalattal rendelkezel;