Minőségbiztosítási mérnök

Manuvia Expert Recruitment HU Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízó partnerünk a háztartási gépipargyártásban, az autóiparban és az elektromos kéziszerszámiparban használatos tengelyek és forgórészek gyártására specializálódott. A cégnek lenyűgöző története van, több mint 80 éves gyártási múlttal rendelkezik. A legújabb technológiával és innovatív gondolkodással versenyképes megoldásokat nyújtanak a vevőik számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk egy szakembert:

A pozícióról
Fő felelősége a minőségbiztosítási rendszer kiépítése, karbantartása, fejlesztése
A folyamatok működtetése az IATF 169494:2016 megfelelően
Vevői reklamáció: kommunikációt folytat a hibaelemzési folyamat helyzetével és az eredménnyel (8 D riport)
Vevői auditokon való részvétel
Módszertani felügyeletet ad a következőkben: SPC, APQP, FMEA, PPAP, MSA, 8D
Gondoskodik a végső PPAP anyag összeállításáról és a vevő felé történő kommunikációról
Tevékenyen részt vesz az üzemi folyamatok fejlesztésében
Kialakítja a minőségköltségek rendszerét, felügyeli a minőségbiztosításhoz tartozó költségeket és elősegíti azok csökkentését
Kidolgozza és felügyeli a mérőeszközök mérőrendszer elemzési (MSA) és kalibrálási rendszerét. Külső/belső kalibrálásokat kezdeményez
Nyomon követi a selejtköltségeket, törekszik annak csökkentésére és gondoskodik a tervezett értékek betartásáról.
Adatot szolgáltat a külső és belső jelentések elkészítéséhez

Elvárások
Felsőfokú műszaki végzettség (szakirányú vagy gépész)
Minőségbiztosítási területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
Aktív,legalább középfokú angol nyelvtudás
A területre vonatkozó szabványok ismerete (minimum IATF 16949)
Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás
Pontos, szabályszerű, megbízható, önálló munkavégzés

Amit Megbízónk kínál
Versenyképes bérezés
Béren kívüli juttatások
Kihívást jelentő feladatok
Rendezett, tiszta munkakörnyezet

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!