MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

IBIDEN Hungary Kft.

Standszám:

B13

Feladatok:
Vevői igények, elvárások értelmezése, felmerülő problémák megoldása, kezelése quality eszközökkel
Vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel
Belső minőségirányítási problémák kezelése
Termelési folyamatok teljes körű ismerete, a termelési sorok hibáinak elemzése
Együttműködés a termelési mérnökcsoporttal
Dokumentációs rendszer ismerete, rajzok használata
Személyre szabott speciális minőségirányítási feladatok elvégzése
APQP folyamat kezelése, beleértve az első minták legyártásának gyártási felügyeletét és a dokumentációk kiküldését a vevőnek
Részvétel a belső auditokban és a külső auditok támogatása

Elvárások:
Minőségbiztosítási-, villamos-, gépész- vagy vegyészmérnöki végzettség
Angol nyelv középszintű ismerete
Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
Rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel-makró, Power Point)
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
Versenyképes fizetés
Fejlődési lehetőség, belső tréningek
Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat vagy üzemanyag támogatás)
Egyéb juttatások
Fiatalos, lelkes csapat
Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Előnyt jelent:
Legalább 1-5 év releváns szakmai tapasztalat gyártó vállalatnál
IATF 16949, VDA szabványok ismerete
APQP/PPAP/FMEA/MSA/SPC előírások, módszertanok ismerete
Auditokon szerzett releváns tapasztalat (folyamat-, rendszer-, termék audit)
Statisztikai programok ismerete (JMP vagy Minitab)