Minőségbiztosítási munkatárs (Vevői PPAP)

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT
• Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
• Részese lehetsz a jövő termékeinek alakításában, hiszen olyan termékekkel dolgozhatsz, melyek a jövő gépjárműibe kerülnek
beépítésre;
• Felkészült kollégák segítik a munkádat;
• Elérhető vezetők támogatnak.

FELADATAID LESZNEK
• Az Autoliv Kft. termékeinek a vevőkhöz történő kiszállításához szükséges elsőminták jóváhagyásának intézése;
• Elsőminta dokumentáció elkészítése a vevői elvárások és előírások alapján;
• Vevői, autóipari és belső szabványok szerinti napi munkavégzés szoros együttműködésben az Autoliv testvércégekkel és a vevők
érintett osztályaival;
• Bemintázási dokumentáció vevői adatbázisba való feltöltése, nyilvántartása és archiválása.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA
• Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
• Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt;
• Felhasználói számítástechnikai ismeretekkel bírsz;
• Rugalmas vagy és nagy a terhelhetőséged;
• Előny, ha termelővállalatnál, és/ vagy autóiparban szereztél tapasztalatot;
• Előnyös, ha ismered a minőségbiztosítási rendszereket és beszéled a német nyelvet.