MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (Kaposvár)

Plazmaszolgálat Kft.

A gyógyszeriparban 14 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú kaposvári Plazma Pontjába teljes munkaidőben MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ munkatársat keres.

FELADATAI:

A centrum teljes körű minőségbiztosítási feladatainak vezetői szintű ellátása
A centrumban zajló folyamatok szabályszerű működésével kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása
A centrum minőségbiztosítási rendszerének működtetése és ellenőrzése
Hatósági rendeletek és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, betartatása és ellenőrzése
Minőségbiztosítási dokumentumok elkészítése, ellenőrzése, frissítése
Személyzet számára GMP oktatás tartása

ELVÁRÁSOK:

Felsőfokú szakirányú végzettség (gyógyszerész, vagy biológus, vagy vegyész diploma)
Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
Kiemelkedő precizitás és szabálykövetés

AMIT KÍNÁLUNK:

Teljes munkaidős foglalkoztatás
Átlag feletti juttatási csomag: élet- és egészségbiztosítás, Cafeteria, 30 nap szabadság, bejárási támogatás, motivációs rendszer
Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

ELŐNYT JELENT:

Gyógyszergyártásban, minőségügyi területen szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár