Minőségellenőr

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Bírod a monoton feladatokat és ránézésre is kiszúrod a legapróbb eltéréseket? Ha mindkét kérdésre igen a válasz, jelentkezz még most és csatlakozz Partnerünk folyamatosan bővülő csapatához!

Feladatok:

– Gyógyszeripari termékek átnézése
– Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése, címkézése
– Kézi csomagolás
– A gyógyszergyártó gépek kezelése és a munkaterület tisztítán tartása
– Munkálatokkal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások:

– Középfokú végzettség (gimnáziumi/szakközépiskolai érettségi, szakiskolai bizonyítvány)
– Alapfokú informatikai ismeretek
– Kiváló látás (szemüveg 3 dioptriáig elfogadható)
– Tapasztalat nem szükséges

Előnyök:

– Vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari gyakorlati tapasztalat
– Gyári munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Munkaidő:

– 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Amit kínálunk:

– Alapbéren felül 45% műszakpótlék délutáni műszak idejére
– Cafeteria
– Szakmai fejlődés támogatása továbbképzési lehetőséggel
– Hosszú távú munkalehetőség