MINŐSÉGELLENŐR

Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.

Standszám:

B10

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Forgácsolási gépparkunkkal Európa legnagyobb gyártó területe vagyunk a cégcsoporton belül. 9000 négyzetméternyi területén több mint 200 fő kollégánk 3 műszakban gondoskodik a zavartalan termelésről. Évről évre dolgozunk a gépkapacitás növelésén és gépparkunk korszerűsítésén, melyet új gépi- és technológiai beruházásokkal és a már meglévő géppark folyamatos fejlesztésével valósítunk meg.
EZEK LESZNEK A FELADATAID
• Forgácsolási területen minőség ellenőrzési feladatok végrehajtása
• Egyszerűbb geometriai mérések elvégzése manuális eszközökkel (tolómérő, mikrométer, idomszer, vizuális)
• Bonyolultabb mérések elvégzése speciális mérőberendezésekkel (3D koordináta mérőgép, kontúroszkóp, felületi érdességmérő, endoszkóp)
• Gyártásközi szúrópróba ellenőrzés a termelésben
• Nem megfelelő anyagok zárolása és minőségi jelentés készítése a hibákról
AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
• 3 műszak vállalása
• Középfokú műszaki végzettség
• Alapszintű mérőeszköz és méréstechnikai ismeret
• Műszaki rajz olvasási ismeret
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
• Tiszta munkakörnyezet és modern géppark vár
• Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagot nyújtunk kollégáinknak (teljesítményprémium, cafeteria, jelenléti prémium, év végi bónusz, banki kompenzáció)
• Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
• 50%-os műszakpótlék jár 18.00 – 06.00 közötti munkavégzésnél
• Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
• Saját konditermünk és számtalan sportszakkörünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
• 3D-s koordináta mérőgép ismerete
• SAP ismeret
• Alapfokú angol nyelvtudás