Minőségügyi koordinátor

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FELADATOK
A Diatron belső auditjainak megszervezése, az audit státuszok és az intézkedési tervek nyomonkövetése
A Diatron elektronikus dokumentációs rendszerének működtetése, felügyelete és fejlesztése az anyacéggel együtt
A cég új alkalmazottainak minőségügyi képzési tevékenységének koordinálása, a HR részleggel való együttműködés a képzési rendszer fejlesztésén, az oktatási feljegyzések kezelése
Minőségügyi oktatások megtartása a Diatron dolgozói számára
A minőségügyi osztály mindennapi működéséhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK
Felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Jó szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzés
Nagyfokú precizitás
Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, Power Point, Word)
Csapatban való együttműködés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT
Minőségügyi területen szerzett tapasztalat (ISO vagy GMP)

AMIT KÍNÁLUNK
Szakmai fejlődési lehetőséget, tréningeket
Modern, fiatalos munkakörnyezetet
Cafeteriát, bónuszt, egyéb juttatásokat
Munkába járás támogatás